Binduļa un Dzierkala pārstāvētā ”Motor” pārtrauc deviņu zaudējumu sēriju

Deviņu zaudējumu sēriju Čehijas Ekstralīgā šovakar pārtrauca aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Česke Budejovices ”Motor”.

Latviešu pārstāvētā ”Motor”, spēlējot savā laukumā, pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 1:0) pieveica Pilzenes ”Škoda” un svinēja pirmo uzvaru kopš 20. septembra. Iepriekšējos deviņos mačos ”Motor” bija izcīnījusi tikai trīs punktus.

Bindulis laukumā pavadīja 23 minūtes un divas sekundes (otrais lielākais spēles laiks komandā), kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus sāncenšu metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latviešu aizsargs šosezon 13 mačos ir palicis bez rezultativitātes punktiem.

Tikmēr Dzierkals nospēlēja 16 minūtes un 20 sekundes, divreiz metot pa pretinieku vārtiem un pabeidzot spēli ar neitrālu lietderības koeficientu. Latviešu uzbrucējs šosezon 13 mačos ir izcēlies ar diviem gūtiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Ar 13 spēlēs izcīnītiem 14 punktiem ”Motor” patlaban ieņem 12. vietu Čehijas Ekstralīgas kopvērtējumā 14 komandu konkurencē. Nākamais mačs ”Motor” paredzēts 23. oktobrī, kad savā laukumā pulksten 18:00 būs jāuzņem latviešu aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvēto Triņecas ”Ocelari”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga