Binduļa piespēle ieved viņa un Daugaviņa komandu pusfinālā (VIDEO)

Slovākijas Ekstralīgas piektajā Play-off ceturtdaļfināla sērijas spēlē Kaspara Daugaviņa un Kristofera Binduļa pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pieveica “HKM Zvolen”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuva 4-1, kas ļauj “Dukla” iesoļot pusfinālā.

Bindulis otrās trešdaļas 20. sekundē piespēlēja komandas otrajos vārtos. Aizsargs nospēlētajās 22:35 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Aizsargs 32 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet piecos Play-off mačos atdevis vienu piespēli.

Tikmēr Daugaviņš 24 minūtēs un 54 sekundēs trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja vienīgo iemetienu un ieguva pozitīvu lietderību “+1”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 47 spēlēs guva 11 vārtus un atdeva 43 rezultatīvas piespēles. Savukārt piecos Play-off mačos Daugaviņš nopelnījis četrus (1+3) punktus.

Iepriekš pusfinālā iekļuva jau “Spisska Nova Ves”, kas ar 4-0 uzvarēja “Banska Bystrica”, kā arī “Košice”, kas ar 4-0 pieveica Bratislavas “Slovan”. Pusfināla pāri kļūs skaidri pēc ceturtās komandas noskaidrošanas – “Poprad” jeb “Nitra” (sērijā 2-3).