Bijušajam dinamietim Radilam 1+1, Dzierkala un Binduļa komandai zaudējums

Šovakar Čehijas Ekstralīgas mačā Mārtiņa Dzierkala un Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovices “Motor” komanda mājās ar rezultātu 2:4 (0:2, 0:0, 2:2) piekāpās Pardubices “Dynamo” vienībai.

Dzierkalam šajā mačā 13 minūtēs un 35 sekundēs uz ledus divi metieni pa vārtiem un negatīvs lietderības koeficients “-1”, bet Bindulis 18 minūtēs un 11 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmās trešdaļas devītajā minūtē “Dynamo” komandas uzbrucēja Tomašs Zohorna vairākumā atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē bijušāis Rīgas “Dinamo” leģionārs Lūkašs Radils dubultoja pārsvaru.

Otrajā mača nogrieznī komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet trešās trešdaļas septītajā minūtē Tomašs Zohorna ar saviem otrajiem vārtiem mačā palielināja “Dynamo” pārsvaru līdz trim ripām.

Trešā perioda 16. minūtē Patriks Pouličeks palielināja Pardubices vienības pārsvaru līdz čertrām ripām.

Filips Prikrils 18. minūtē guva vātus “Motor” labā, Jakubs Valskis 20. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām, bet Dzierkala un Binduļa komandai atspēlēties neizdevās.

Jans Strmens atvairīja 25 no 29 “Dynamo” metieniem, bet Dominiks Frodls tika galā ar 26 no 28 “Motor” raidījumiem.

“Motor” ar 22 punktiem 20 mačos ierindojas 11.vietā Ekstralīgā, bet “Dynamo” ar 47 punktiem 20 spēlēs atrodas pirmajā vietā līgā.

Dzierkalam šosezon 20 spēlēs trīs vārti un astoņas piespēles, bet Bindulim 20 mačos viens vārtu guvums.

Nākamais mačs “Motor” 25. novembrī viesos plkst. 18:30 pret Roberta Bukarta Vitkovices “Ridera”.