Biezajam vārti, rezultatīvi arī Zolmanis un Plānics, sezona beigusies arī Karsumam

Vācijas pēc spēka trešajā līgā (Oberlīga) piektdien tika aizvadīti 1/8 finālu trešie mači.

Aizsarga Edmunda Augstkalna, kā arī uzbrucēju Elvija Biezā un Sanda Zolmaņa pārstāvētā Esenes “Moskitos” mājās ar 2:7 (2:3, 0:1, 0:3) atzina ”EC Peiting” pārākumu un tādējādi sērijā zaudēja ar 0-3.

Biezais 19. minūtē pēc Zolmaņa piespēles guva “Moskitos” pirmos vārtus. Uzbrucējs izdarīja septiņus(!!!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Zolmanis četras reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, saņēma divas soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Augstkalns izpildīja trīs metienus, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-2”.

Biezais regulārajā čempionātā 43 spēlēs sakrāja 86 (31+55) punktus. Zolmanis 43 mačos nopelnīja 79 (33+46) punktus, bet Augstkalns 42 spēlēs tika pie 44 (9+35) punktiem. Trijos Play-off mačos Biezais izcēlās ar vienu precīzu metienu, bet Zolmanis atzīmējās ar četrām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr Augstkalns palika bez punktiem.

Uzbrucēja Klāva Plānica pārstāvētā “Hochstadt” viesos ar 3:7 (1:0, 1:4, 1:3) piekāpās Hannoveres “Scorpions” un zaudēja sērijā ar 0-3.

Plānics 25. minūtē asistēja “Hochstadt” otrajā vārtu guvumā. Hokejists izdarīja četrus metienus, uzvarēja deviņos no 25 (36%) iemetieniem, nopelnīja sešas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 34 spēlēs izcēlās ar 15 gūtiem vārtiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm, bet piecos Play-off mačos sakrāja sešus (2+6) punktus.

Sezonu noslēdza arī uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Bādtelcas “Lowen”, kas izbraukumā ar 0:5 (0:1, 0:1, 0:3) kapitulēja Nīderlandes klubam Tilburgas “Trappers” un sērijā piekāpās pretiniekiem ar 0-3.

Karsums atzīmējās ar trīs metieniem, divām soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 27 spēlēs guva 16 vārtus un atdeva 20 rezultatīvas piespēles, bet piecos Play-off mačos nopelnīja divus (0+2) punktus.

Savukārt Memingenas “Indians”, spēlējot bez uzbrucēja Edgara Homjakova, mājās papildlaikā ar 3:4 (1:3, 0:0, 2:0, 0:1) piekāpās Halles “Saale Bulls” un sērijā nonāca iedzinējos ar 1-2.

Homjakovs regulārajā sezonā 48 spēlēs guva 33 vārtus un atdeva 50 rezultatīvas piespēles, bet divos Play-off mačos sakrājis četrus (2+2) punktus.

Sērijas ceturtā spēle paredzēta 10. martā.

Autors: Rainers Rogs