Bičevskis uguņo latviešu derbijā, lielisks sniegums arī Bukartam (VIDEO)

Māris Bičevskis, hokejazinas.com

Māris Bičevskis | Foto: "Mlada Boleslav"

Latviešu uzbrucēji Māris Bičevskis un Roberts Bukarts šovakar katrs izcēlās ar diviem rezultativitātes punktiem Čehijas Ekstralīgā.

Bičevskis guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli mačā pret aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvēto Česke Budejovices ”Motor”, taču viņa pārstāvētā ”Mlada Boleslav”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar 4:5 (1:0, 0:2, 3:2, 0:1)

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs aizvadīja rezultatīvāko spēli sezonā. Bičevskis 54. minūtē asistēja komandas trešajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Mlada Boleslav” izvirzīties vadībā ar 3:2, bet 56. minūtē, gūstot savus pirmos vārtus sezonā, panāca uz tablo 4:2. Mājinieki vien pēdējā pamatlaika sekundē izrāva pagarinājumu.

Bičevskis laukumā pavadīja 16 minūtes un 44 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu, uzvarot sešos no 12 (50%) iemetieniem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pieredzējušais centra uzbrucējs iepriekšējos 35 mačos bija atzīmējies vien ar divām rezultatīvām piespēlēm. Tagad 36 spēlēs Bičevska kontā ir četri (1+3) punkti.

Bindulis 16 minūšu un piecu sekunžu laikā divas reizes apdraudēja pretinieku cietokšņa drošību, bloķēja trīs pretinieku metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta -2.

Savukārt Dzierkals nospēlētajās 15 minūtēs un 32 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tāpat ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās arī uzbrucējs Roberts Bukarts, kura produktīvais sniegums neglāba Vitkovices ”Ridera” no zaudējuma mājās ar 2:5 (1:0, 1:1, 0:4) mačā pret Hradeckrāloves “Mountfield”.

Latvijas izlases uzbrucējs astotajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Ridera” atklāt mača rezultātu, bet 26. minūtē dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru – 2:0.

Bukarts 17 minūšu un 54 sekunžu laikā divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -2.

Latvijas izlases uzbrucējs 42 spēlēs ir nopelnījis 38 (20+18) punktus.