Bičevskis rezultatīvi piespēlē un izcīna Slovēnijas čempiontitulu

Par Slovēnijas hokeja līgas čempioni kļuvusi Latvijas uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Ļubļanas “Olimpija” komanda.

“Olimpija” ceturtajā finālsērijas spēlē ar rezultātu 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pieveica Ješenices “Acroni”, izcīnot uzvaru sērijā ar 4-0.

Bičevskis asistēja komandas pirmajos vārtos, kas tika gūti 2. perioda 14. minūtē.

Uzbrucējs četros mačos otrajā kārtā guva divus vārtus un atdeva tikpat rezultatīvas piespēles, bet četrās Play-off spēlēs izcēlies ar trīs vārtu guvumiem un četrām piespēlēm.

Taču Austrijas augstākajā hokeja līgā (IceHL) Bičevskis regulārajā sezonā 46 spēlēs izcēlās ar 13 vārtu guvumiem un 23 rezultatīvām piespēlēm, bet trīs Play-off mačos guva vienus vārtus un atdeva vienu piespēli.

Šī kļuva par Bičevska pirmo sezonu Ļubļanas komandā.

“Olimpija” par Slovēnijas čempioni kļuvusi trešo gadu pēc kārtas un kopumā ceturto reizi.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Slovēnijas Hokeja federācija