Bičevskim divi punkti, “Olimpija” nenotur pārsvaru un zaudē izšķirošajā spēlē

Austrijas augstākās hokeja līgas (IceHL) izšķirošajā Play-off pirmās kārtas spēlē Latvijas uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Ļubļanas “Olimpija” viesos ar rezultātu 3:4 (2:2, 1:0, 0:1, 0:1) papildlaikā piekāpās “Val Pusteria”.

Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts kļuva 1-2 “Val Pusteria” labā.

Bičevskis sestajā minūtē atklāja mača rezultātu. Otrās trešdaļas ievadā Bičevskis asistēja komandas trešajos vārtos.

Latvietis veica divus metienus pa vārtiem.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 46 spēlēs izcēlās ar 13 vārtu guvumiem un 23 rezultatīvām piespēlēm, bet trīs Play-off mačos guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli.

Ceturtdaļfināla sērijā “Val Pusteria” spēkosies pret regulārajā čempionātā 1. vietu ieņēmušo Klāgenfurtes “Athletic Sports Club”. Pirmā spēle ieplānota 3. martā.

“Olimpija” ar 66 punktiem 48 mačos regulāro čempionātu pabeidza devītajā vietā, bet “Val Pusteria” ar 75 punktiem 48 spēlēs ierindojās astotajā pozīcijā.

Neskatoties uz zaudējumu IceHL Play-off, Bičevska “Olimpija” turpinās sezonu Slovēnijas hokeja līgā, kur finālā spēkosies ar Ješenices “Acroni”. Finālsērija tiks aizvadīta līdz divām uzvarām.