Bičevskim 2+1, komanda nonāk uzvaras attālumā no čempiontitula

Slovēnijas hokeja līgas trešajā finālspēlē Latvijas uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Ļubļanas “Olimpija” viesos ar rezultātu 6:1 (2:0, 3:0, 1:1) sagrāva Ješenices “Acroni”.

Finālsērija tiks aizvadīta līdz kādas komandas četrām uzvarām. Rezultāts kļuvis 3-0.

Bičevskis izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un atdeva rezultatīvu piespēli, kā arī noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Latvietis otrajā trešdaļā realizēja vairākumu – 4:0. Bet trešajā periodā guva komandas sestos vārtus, uzstādot gala rezultātu. Piespēli hokejists atdeva trešajā vārtu guvumā.

Uzbrucējs četros mačos otrajā kārtā guva divus vārtus un atdeva tikpat rezultatīvas piespēles, bet trīs Play-off spēlēs izcēlies ar trīs vārtu guvumiem un tikpat piespēlēm.

Sērijas ceturtā spēle norisināsies 15. martā.