Bērziņš un Zabusovs izcīna Čehijas 2. līgas čempiontitulu

Čehijas pēc spēka otrās līgas piektajā finālspēlē šovakar Latvijas uzbrucēju Daniela Bērziņa un Patrika Zabusova pārstāvētā “VHK Vsetin” mājās ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Zlīnas “Berani”.

Rezultāts sērijā kļuva 4-1 un “VHK Vsetin” izcīnīja čempiontitulu.

Zabusovs un Bērziņš atdeva pa rezultatīvai piespēlei, 12. minūtē asistējot pirmajos vārtos.

Bērziņš nospēlētajās 12 minūtēs uzvarēja piecus no 14 iemetieniem, kamēr Zabusovs uz ledus pavadīja 13 minūtes un 24 sekundes.

Regulārajā sezonā Bērziņš 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam viņš 13 Play-off cīņās pievienojis septiņus punktus (3+4).

Tikmēr Zabusovs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. 11 izslēgšanas spēlēs uzbrucējs nopelnījis 13 (6+7) punktus.

Čehijas 2. līgas čempionvienība varēs cīnīties par vietu Čehijas Ekstralīgā pret pēdējo vietu ieņēmušo Kladno “Rytiri”, kurā spēlē Mareks Mitens un Eduards Tralmaks.