Bērziņam vārti, ”VHK Vsetin” iekļūst Čehijas 2. līgas finālā (VIDEO)

Daniels Bērziņš, hokejazinas.com

Daniels Bērziņš | Foto: Patrik Žák, "VHK Vsetin"

Čehijas pēc spēka otrās līgas finālā šovakar iekļuva Latvijas uzbrucēju Daniela Bērziņa un Patrika Zabusova pārstāvētā “VHK Vsetin”, kas pusfināla piektajā spēlē mājās ar 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) apspēlēja aizsarga Patrika Ozola pārstāvēto Jihlavas “Dukla” un triumfēja sērijā ar 4-1.

Bērziņš otrā perioda vidū, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva “Dukla” trešos vārtus un panāca uz tablo 3:1.

Nospēlētajās 17 minūtēs Bērziņš izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 13 no 16 (81,25%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam deviņās Play-off cīņās pievienojis piecus (3+2) punktus.

Zabusovs uz ledus pavadīja 16 minūtes un 37 sekundes, piecas(!!!) reizes apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. Savukārt sešās izslēgšanas spēlēs hokejists sakrājis septiņus (3+4) punktus.

Tikmēr Ozols 20 minūtēs reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 47 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, bet 12 Play-off cīņās palika bez punktiem.

“VHK Vsetin” pretiniece finālā šobrīd vēl nav zināma. Finālsērijas pirmās spēles paredzētas 2. un 3. aprīlī.