Bērziņam vārti, ”VHK Vsetin” iekļūst Čehijas 2. līgas finālā (VIDEO)

Čehijas pēc spēka otrās līgas finālā šovakar iekļuva Latvijas uzbrucēju Daniela Bērziņa un Patrika Zabusova pārstāvētā “VHK Vsetin”, kas pusfināla piektajā spēlē mājās ar 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) apspēlēja aizsarga Patrika Ozola pārstāvēto Jihlavas “Dukla” un triumfēja sērijā ar 4-1.

Bērziņš otrā perioda vidū, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva “Dukla” trešos vārtus un panāca uz tablo 3:1.

Nospēlētajās 17 minūtēs Bērziņš izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 13 no 16 (81,25%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam deviņās Play-off cīņās pievienojis piecus (3+2) punktus.

Zabusovs uz ledus pavadīja 16 minūtes un 37 sekundes, piecas(!!!) reizes apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. Savukārt sešās izslēgšanas spēlēs hokejists sakrājis septiņus (3+4) punktus.

Tikmēr Ozols 20 minūtēs reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 47 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, bet 12 Play-off cīņās palika bez punktiem.

“VHK Vsetin” pretiniece finālā šobrīd vēl nav zināma. Finālsērijas pirmās spēles paredzētas 2. un 3. aprīlī.

Autors: Rainers Rogs