Bērziņam trīs punktu spēle, Čehijā rezultatīvs arī Ozols

Čehijas 2. līgas spēlēs šodien laukumā devās četri Latvijas hokejisti.

Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” mājās ar 6:4 (1:1, 3:1, 2:2) apspēlēja Litomerices “Stadion”.

Bērziņš šajā spēlē sakrāja trīs punktus (2+1). No sākuma 49. sekundē uzbrucējs atklāja mača rezultātu. Pēc tam viņš asistēja komandas otrajos un sestajos vārtos.

Uz laukuma Bērziņš pavadīja 19:25 minūtes, kuru laikā veica četrus metienus, uzvarēja 16 no 31 iemetiena un pabeidza maču ar poziīvu lietderības koeficientu “+4”.

Trīs spēlēs Bērziņš guvis trīs vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Aizsargs Patriks Ozols atzīmējās ar rezultatīvu piespēli viņa Jihlavas “Dukla” uzvarā ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pār Kolinas “Marimex”.

Ozols asistēja komandas otrajos vārtos 3. perioda sākumā. Šajā spēlē 15:40 minūtēs aizsargs divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un noslēdza maču ar pozitīvu lietderību “+1”.

Trīs spēlēs Ozols atdevis divas piespēles.

Citā spēlē Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” ar rezultātu 4:3 (2:0, 1:1, 0:2, 1:0) viesos apspēlēja Trebičas “SK Horacka Slavia”.

Razgals sev atvēlētajās 16:14 minūtēs uz laukuma bloķēja un izpildīja vienu metienu, kā arī sakrāja negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Razgals trīs spēlēs guvis vārtus un atdevis divas piespēles.

Visbeidzot, Edgara Kuldas Prāgas “Slavia” mājās ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:1) papildlaikā atzina Prerovas “Zubr” pārākumu.

Kulda nospēlētajās teju 20 minūtēs izpildīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem, vienu raidījumu bloķēja, uzvarēja 12 no 22 iemetieniem un noslēdza cīņu ar negatīvu koeficientu “-1”.

Latvijas uzbrucējs šajā sezonā trīs mačos ticis pie vārtu guvuma un rezultatīvas piespēles.