Bērziņa komandas biedrs rupji notriec Zlīnas kluba vārtsargu (VIDEO)

Hokejaziņas jau vēstīja, ka sestdien Čehijas pēc spēka otrajā līgā latviešu hokejista Daniela Bērziņa “VHK Vsetin” komanda ar rezultātu 4:2 (2:1, 1:1, 1:0) mājās pārspēja Zlīnas “Berani” klubu.

Bērziņš šajā mačā 17 minūtēs un 23 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 57% iemetienu un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”. Uzbrucējs trešajā periodā asistēja ceturto vārtu guvumā.

Uzbrucējs šajā sezonā sešās cīņās izcēlies ar diviem vārtiem un četrām piespēlēm, bet “VHK Vsetin” ar 20 punktiem deviņās spēlēs ierindojas otrajā pozīcijā līgā.

Trešā perioda izskaņā Vsetinas kluba hokejists rupji nospēlēja pret Zlīnas kluba vārtsargu, bet uzreiz pēc tam sekoja abu komandu spēlētāju boksa cīņa.

Autors: hokejazinas.com Avots: Hokej.cz