Batņas vārti palīdz “Jukurit” izcīnīt graujošu uzvaru (VIDEO)

Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda viesos ar rezultātu 5:0 (3:0, 2:0, 0:0) sagrāva Raumas “Lukko”.

Batņa mača otrajā minūtē ar metienu tuvajā stūrī virs vārtsarga pleca panāca 1:0.

Batņa nospēlētajās 15:13 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja piecus no 12 iemetieniem, pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1” un tika atzīts par mača labāko spēlētāju.

Batņa šosezon 39 mačos ticis pie 12 vārtu guvumiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” ar 70 punktiem 40 spēlēs ieņem trešo vietu turnīra tabulā.

Nākamā cīņa Mikeli vienībai paredzēta 20. janvārī pret Vāsas “Sport”.

Citā mačā aizsarga Mika Tumānova Jiveskiles “JYP” vienība ar 4:3 (1:1, 2:0, 1:2) izbraukumā pārspēja Kouvolas “KooKoo”.

Tumānovs laukumā pavadīja piecas minūtes un 55 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem.

Tumānovs šosezon 28 “Liiga” spēlēs pie punktiem nav ticis. Deviņos mačos ar Somijas otrās līgas (Mestis) klubu Keurū “KeuPa” hokejists izcēlies ar trim vārtiem un sešām piespēlēm.

“JYP” ar 52 punktiem 40 cīņās ierindojas 13. pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Tumānova klubam paredzēts 20. septembrī pret Lapenrāntas “SaiPa”.