Batņas rezultatīvā piespēle palīdz “Jukurit” uzveikt pēdējo divu gadu čempioni

Somijas hokeja līgas (Liiga) spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” mājās ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) apspēlēja Tamperes “Tappara”.

Batņa otrā perioda vidū rezultatīvi asistēja otrajā “Jukurit” vārtu guvumā.

Nospēlētajās 20 minūtēs un 43 sekundēs uzbrucējs divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 33% iemetienu un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 47 spēlēs guvis 15 vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles.

“Tappara” 2022. un 2023. gadā izcīnīja Liiga čempiontitulu.

“Jukurit” ar 90 punktiem 48 mačos šobrīd ieņem trešo vietu līgā. Nākamo spēli Batņas pārstāvētais klubs aizvadīs 9. februārī pret Turku TPS.

Tikmēr aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles “JYP” viesos ar 2:5 (0:1, 0:2, 2:2) piekāpās Helsinku “IFK”.

Tumānovs uz ledus atradās trīs minūtes un 46 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem.

Aizsargs šosezon 36 spēlēs “JYP” sastāvā palicis bez punktiem, bet deviņos mačos Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) komandas Keurū “KeuPa” rindās izcēlies ar trīs precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“JYP” ar 61 punktu 47 spēlēs ierindojas 13. pozīcijā 15 komandu konkurencē. Nākamo maču Tumānova pārstāvētā komanda aizvadīs 9. februārī pret Oulu “Karpat”.