Batņas piespēle palīdz “Jukurit” izcīnīt uzvaru

Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Somijas hokeja līgas (Liiga) komanda Mikeli “Jukurit” ar rezultātu 4:1 (2:0, 0:0, 2:0) mājās pārspēja Kouvolas “KooKoo” vienību.

Batņa šajā mačā uz ledus pavadīja 13:52 minūtes, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 15. minūtē mača rezultātu atklāja “Jukurit” komandas aizsargs Libors Zabranskis, bet 80 sekundes pirms trešdaļas pbeigām pēc Oskara Batņas piespēles Mikeli vienības pārsvaru dubultoja Niklass Lundgrens.

Otrajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet trešā mača nogriežņa sestajā minūtē “KooKoo” Ēro Terevainens samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Juhamatti Āltonens 12. minūtē atjaunoja divu vārtu pārsvaru “Jukurit” vienībai, bet Ondrejs Kovarčiks pēdējā minūtē pielika punktu mačam tukšos vārtos.

Karoluss Kārlehto atvairīja 26 no 27 “KooKoo” metieniem, bet Niks Maliks tika galā ar 24 no 27 “Jukurit” raidījumiem.

Batņa šosezon 15 mačos atdevis divas piespēles, bet “Jukurit” ar 20 punktiem 15 mačos ierindojas 10. vietā Somijas līgā.