Batņas pārstāvētā ”Jukurit” apspēlē pašreizējo Somijas čempioni

Otro uzvaru pēdējos trijos mačos Somijas hokeja līgā (Liiga) šovakar izcīnīja Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli ”Jukurit”.

Latviešu uzbrucēja pārstāvētā ”Jukurit” savā laukumā ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pieveica Somijas aizvadītās sezonas čempioni Tamperes ”Tappara”. Uzvaras vārtus mājinieki iemeta vien 58. minūtē.

Batņa nospēlēja 13 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 14 spēlēs Somijas čempionātā ir atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Ar 14 mačos izcīnītiem 17 punktiem ”Jukurit” šobrīd ieņem 12. vietu Liiga kopvērtējumā. Nākamā spēle Batņas pārstāvētajam klubam paredzēta 28. oktobrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga