Batņas pārstāvētā ”Jukurit” noslēdz sezonu IIHF Čempionu līgā (VIDEO)

Punktu IIHF Čempionu hokeja līgas sezonai šovakar pielika Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli ”Jukurit”, kas ceturtdaļfināla otrajā mačā mājās ar 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās Zviedrijas klubam ”Lulea” un divu spēļu summā cieta sakāvi ar 2:8.

Rīgas ”Dinamo” bijušais uzbrucējs Konstantīns Komareks piektajā minūtē izvirzīja ”Lulea” vadībā, bet pirmās trešdaļas beigās viesi dubultoja pārsvaru – 2:0. Pamatlaika vidū ”Jukurit”, spēlējot skaitliskajā vairākumā, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2), bet 49. minūtē ”Lulea” atjaunoja divu ripu pārsvaru – 3:1.

Batņa šoreiz laukumā pavadīja 12 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. Latvijas izlases centra uzbrucējs deviņos Čempionu līgas mačos atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Atgādināsim, ka pirmajā ceturtdaļfināla spēlē, kurā Batņa nopelnīja noraidījumu līdz mača beigām, ”Jukurit” piedzīvoja smagu zaudējumu ar 1:5.

Batņas pārstāvētā ”Jukurit” jau rītvakar aizvadīs maču Somijas čempionātā, pulksten 18:30 viesojoties pie Turku TPS hokejistiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: CHL