Batņam lielais noraidījums, “Jukurit” smags zaudējums Čempionu līgā (VIDEO)

Šovakar Čempionu hokeja līgas ceturtdaļfināla mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda ar rezultātu 1:5 (0:1, 0:1, 1:3) viesos piedzīvoja zaudējumuLulea” vienībai.

Batņa šajā mačā 11 minūtēs un 23 sekundēs uz ledus pa vārtiem un nemeta, nopelnīja 25 soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Lulea” komandas uzbrucējs Brendans Šinnimins atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Šinnimins ar saviem otrajiem vārtiem mačā mājinieku pārsvaru dubultoja.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Jonass Berglunds palielināja “Lulea” priekšrocību līdz trim ripām, bet ceturtos vārtus 12. minūtē guva Īsaks Branstrems.

Trešā perioda 13. minūtē Batņa par grūdienu mugurā nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu un laukumu pameta. Vēlāk trešdaļā Jonatans Andersons guva piektos “Lulea” vārtus, taču 19. minūtē Joni Jurmo guva “Jukurit” goda vārtus.

Franss Tuohimā atvairīja 28 no 33 “Lulea” metieniem, bet Matteuss Vords tika galā ar 14 no 15 “Jukurit” raidījumiem.

Batņam šosezon astoņos Čempionu līgas mačos viena rezultatīva piespēle, bet Somijas hokeja līgā uzbrucējam 26 spēlēs trīs vārti un četras piespēles.

Atbildes spēle paredzēta Mikeli pilsētā 13. decembrī plkst. 19:05. “Jukurit” komandai nāksies gūt pārliecinošu uzvaru, lai iekļūtu nākamajā kārtā.