Batņa izrauj uzvaru 16 vārtu spēlē, rezultatīvi arī Freibergs un Bukarts (VIDEO)

Oskars Batņa, hokejazinas.com

Oskars Batņa | Foto: Hradeckrāloves "Mountfield"

Čehijas Ekstralīgā šovakar spēles aizvadīja Latvijas hokejisti.

Aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” mājās ar 9:7 (2:3, 3:3, 4:1) pārspēja brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvēto Vitkovices “Ridera”.

Freibergs pirmās trešdaļas pēdējā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Mountfield” otrajos vārtos. Aizsargs 22 minūtēs un 15 sekundēs reizi meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Batņa 55. minūtē guva mājinieku uzvaras vārtus. Uzbrucējs uz ledus pavadīja 15 minūtes un 56 sekundes, izpildot vienu metienu, bloķējot vienu metienu, uzvarot 12 no 17 (70,58%) iemetieniem, nopelnot divas soda minūtes un pametot laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Freibergs šosezon 14 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet Batņa 14 mačos ticis pie četriem (3+1) punktiem.

Tikmēr Roberts 18. minūtē, spēlējot vairākumā, izcēlās ar rezultatīvu piespēli trešajos “Ridera” vārtos. Uzbrucējs 15 minūtēs un 19 sekundēs veica vienu metienu, saņēma divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Rihards netika pieteikts mačam savainojuma dēļ. ”Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka uzbrucējs iedzīvojies ķermeņa apakšdaļas savainojumā, kas liegs viņam spēlēt sešas līdz astoņas nedēļas.

Roberts desmit spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis septiņas rezultatīvas piespēles, bet Rihards septiņos mačos sakrājis piecus (2+3) punktus.

Bukartu pārstāvētā “Ridera” nākamo spēli aizvadīs 22. oktobrī, plkst. 19:30 izbraukumā tiekoties ar Prāgas “Sparta”. Savukārt Freiberga un Batņas pārstāvētā “Mountfield” 25. oktobrī (plkst. 19:00) mājās tiksies ar aizsarga Kristapa Zīles pārstāvēto Litvīnovas “Verva”.

Uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” savā laukumā ar 2:4 (1:1, 1:2, 0:1) atzina “Mlada Boleslav” pārākumu.

Tralmaks uz ledus atradās 18 minūtes un 39 sekundes, vienreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, nopelnot divas soda minūtes un maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs 11 spēlēs izcēlies ar diviem precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Nākamo spēli Tralmaka pārstāvētais klubs aizvadīs 25. oktobrī, plkst. 19:00 mājās tiekoties ar Pardubices “Dynamo”.

Karlovi Varu “Energie” ar aizsargu Jāni Jaku ierindā, bet bez apslimušā Roberta Mamčica sastāvā, spēlējot mājās, papildlaikā ar 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) uzveica Pardubices “Dynamo”.

Jaks 23 minūtēs un 40 sekundēs izpildīja vienu metienu, bloķēja četrus metienus, pielietoja trīs spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Mamčics izlaida pirmo spēli sezonā.

Jaks 14 mačos guvis vienus vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles, bet Mamčics 13 spēlēs ticis pie diviem (1+1) punktiem.

Nākamo maču latviešu pārstāvētā “Energie” aizvadīs 25. oktobrī, plkst. 13:00 savā laukumā uzņemot Česke Budejovices “Motor”.

Aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, spēlējot viesos, pagarinājumā ar 2:3 (2:1, 0:1, 0:0, 0:1) atzina Tršinecas “Ocelari” pārākumu.

Zīle uz ledus pavadīja 18 minūtes un 57 sekundes, bloķējot divus metienus un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 13 spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Nākamo maču Zīles pārstāvētā “Verva” aizvadīs 25. oktobrī, plkst. 19:00 izbraukumā tiekoties ar aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvēto Hradeckrāloves “Mountfield”.

Savukārt Plzeņas “Škoda” bez aizsarga Kristiāna Rubīna mājās ar 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) pārspēja “Olomouc”.

Rubīns nedevās laukumā traumas dēļ. “Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka ķermeņa lejasdaļas savainojuma dēļ aizsargs nespēlēs līdz pat sešām nedēļām.

Astoņos mačos Rubīns guvis vienus vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli.

Nākamo maču “Škoda” aizvadīs 25. oktobrī, plkst. 18:30 viesojoties pie brāļu Bukartu pārstāvētās Vitkovices “Ridera”.