Batņam punkts un “+2” uzvarētā mačā Somijā (VIDEO)

Šovakar Somijas augstākās hokeja līgas (Liiga) mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit”komanda ar rezultātu 5:2 (3:1, 1:1, 1:0) viesos apspēlēja Kouvolas “KooKoo” vienību.

Batņa šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 48 sekundes, uzvarēja 44% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Piespēli Latvijas izlases uzbrucējs nopelnīja otrā perioda izskaņā, izcīnot ripu vārtu stūrī un sūtot to uz zilo līniju. Olivers Joakims Lārsens izdarīja metienu, kuram nūju pielika Līams Kirks un panāca rezultātu 4:2.

Markuss Rūsu atvairīja 30 no 32 “Karpat” metieniem, bet Oskati Setanens pirms nomaiņas apstādināja divus no četriem “Jukurit” raidījumiem. Niks Maliks tika galā ar 23 no 25 atlikušajiem metieniem.

Batņa šosezon 48 spēlēs izcēlies ar četriem vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” komanda šajā sezonā 51 spēlē nopelnījusi 69 punktus un ierindojas desmitajā vietā Somijas līgā.