Batņam piespēle rezultatīvā “Jukurit” uzvarā

Somijas hokeja līgā (Liiga) šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” ar rezultātu 6:4 (4:3, 0:0, 2:1) mājās apspēlēja Kouvulas “KooKoo”.

“Jukurit” tā kļuva par trešo uzvaru pēc kārtas.

Batņa atdeva rezultatīvu piespēli divas minūtes pēc mača sākuma, palīdzot atklāt rezultātu. Uzbrucējs uz ledus pavadīja 16:53 minūtes, kurās vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja četrus no 11 iemetienus, kā arī pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 32 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

“Jukurit” ar 54 punktiem 33 mačos ieņem ceturto vietu līgā.

Nākamo spēli Batņas pārstāvētā komanda aizvadīs 30. decembrī pret Pori “Assat”.

Tikmēr aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles “JYP” mājās ar 3:4 (0:1, 2:2, 1:1) piekāpās Hāmenlinas “HPK”.

Tumānovs mačam tika pieteikts kā septītais aizsargs un laukumā nekāpa.

Aizsargs 22 spēlēs “JYP” rindās palicis bez punktiem, bet piecos mačos Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) Keurū “KeuPa” sastāvā atzīmējies ar vienu precīzu metienu un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“JYP” ar 45 punktiem 32 mačos atrodas 12. pozīcijā 15 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Tumānova pārstāvētais klubs aizvadīs 30. decembrī pret Turku TPS.