Batņam otro reizi diennakts laikā 1+1 Somijas līgā (VIDEO)

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda viesos ar rezultātu 3:4 (1:0, 1:2, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Helsinku “IFK” vienībai.

Latvijas uzbrucējs šajā spēlē uz ledus atradās 18 minūtes un 52 sekundes, guva vārtus, atdeva rezuzltatīvu piespēli, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un uzvarēja 42,9% iemetienu. Hokejists laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Vārtus Latvijas izlases uzbrucējs guva pirmā perioda desmitajā minūtē, atklājot mača rezultātu, bet piespēli hokejists nopelnīja deviņas sekundes pirms pamatlaika noslēguma, vairākumā asistējot Patrikam Puistolam, kutš panāca rezultātu 3:3.

Batņa šosezon 36 mačos ticis pie 11 vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” ar 61 punktu 37 spēlēs ieņem ceturto vietu turnīra tabulā.

Nākamā cīņa Mikeli vienībai paredzēta 10. janvārī viesos plkst. 18:30 pret Oulu “Karpat” komandu.

Citā mačā aizsarga Mika Tumānova Jiveskiles “JYP” klubs izbraukumā ar rezultātu 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) atzina Tamperes “Ilves” pārākumu.

Tumānovs šajā spēlē tika pieteikts kā septītais aizsargs un laukumā nedevās

Tumānovs šosezon 25 “Liiga” spēlēs pie punktiem nav ticis. Astoņos mačos ar Somijas otrās līgas (Mestis) klubu Kuopio “KalPa” hokejists izcēlies ar trim vārtiem un piecām piespēlēm.

“JYP” ar 46 punktiem 36 cīņās ierindojas priekšpēdējā, 14. pozīcijā līgā. Komanda piedzīvojusi septiņus zaudējumus pēc kārtas.

Nākamais mačs Tumānova klubam paredzēts 12. janvārī mājās plkst. 18:30 pret Helsinku “IFK” vienību.