Batņam otrie vārti sezonā, rezultatīvi arī citi Latvijas hokejisti (VIDEO)

Oskars Batņa, hokejazinas.com

Oskars Batņa | Foto: Hradeckrāloves "Mountfield"

Čehijas Ekstralīgā šovakar spēles aizvadīja vairāki Latvijas hokejisti.

Aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” mājās ar 4:1 (3:0, 0:0, 1:1) apspēlēja Česke Budejovices “Motor”.

Freibergs 19 minūtēs un 41 sekundē atzīmējās ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Batņa sestajā minūtē atklāja mača rezultātu. Uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes un 32 sekundes, izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu metienu, uzvarot deviņos no desmit (90%) iemetieniem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Šosezon Freibergs 11 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, bet Batņa 11 mačos ticis pie trīs (2+1) punktiem.

Nākamo spēli latviešu pārstāvētā “Mountfield” aizvadīs 16. oktobrī, plkst. 19:00 savā laukumā uzņemot aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvēto Karlovi Varu “Energie”.

Brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” viesos ar 4:1 (0:1, 3:0, 1:0) pārspēja aizsarga Kristapa Zīles pārstāvēto Litvīnovas “Verva”.

Roberts 39. minūtē izcēlās ar rezultatīvu piespēli “Ridera” trešajos vārtos. Uzbrucējs 12 minūtēs un 16 sekundēs nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Savukārt Rihards nebija pieteikts šim mačam.

Roberts astoņās spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles, bet Rihards septiņos mačos nopelnījis piecus (2+3) punktus.

Tikmēr Zīle pretinieku sastāvā 19 minūtēs un 17 sekundēs reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, bloķēja trīs metienus, pielietoja trīs spēka paņēmienus un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-1”.

Aizsargs 11 spēlēs atzīmējies ar vienu precīzu metienu un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Bukartu pārstāvētā “Ridera” nākamo maču aizvadīs 16. oktobrī, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvēto Kladno “Rytiri”. Savukārt Zīles pārstāvētā “Verva” 18. oktobrī (plkst. 18:30) mājās tiksies ar Brno “Kometa”.

Aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvētā Karlovi Varu “Energie” viesos ar 4:2 (0:1, 2:0, 2:1) uzveica Tršinecas “Ocelari”.

Jaks otrās trešdaļas pēdējā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Energie” otrajos vārtos. Aizsargs laukumā pavadīja 23 minūtes un 32 sekundes, izpildot četrus metienus, bloķējot divus metienus un iegūstot negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Tikmēr Mamčics 19 minūtēs un septiņās sekundēs atzīmējās ar vienu bloķētu metienu un pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Jaks 11 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, bet Mamčics 11 mačos ticis pie viena (0+1) punkta.

Latviešu pārstāvētā “Energie” nākamo spēli aizvadīs 16. oktobrī, plkst. 19:00 izbraukumā tiekoties ar aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvēto Hradeckrāloves “Mountfield”.

Kladno “Rytiri” bez diskvalificētā uzbrucēja Eduarda Tralmaka mājās ar 7:3 (3:1, 2:1, 2:1) sakāva “Olomouc”.

Tralmaks deviņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Nākamo maču “Rytiri” aizvadīs 16. oktobrī, plkst. 18:30 izbraukumā tiekoties ar brāļu Bukartu pārstāvēto Vitkovices “Ridera”. Tralmaks nākamajā spēlē varēs atgriezties laukumā.

Savukārt Plzeņas “Škoda” bez savainotā aizsarga Kristiāna Rubīna viesos ar 0:5 (0:0, 0:2, 0:3) atzina Pardubices “Dynamo” pārākumu.

Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Rubīns ķermeņa lejasdaļas savainojuma dēļ nespēlēs līdz pat sešām nedēļām.

Aizsargs astoņās spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu un rezultatīvu piespēli.

Nākamo maču Rubīna pārstāvētā “Škoda” aizvadīs 18. oktobrī, plkst. 18:30 izbraukumā tiekoties ar Česke Budejovices “Motor”.