Batņam noraidījums ”Jukurit” uzvarā, Tumānovam ”-1” zaudējumā

Sauso uzvaru Somijas hokeja līgā (Liiga) šovakar izcīnīja Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit”, kas mājās ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Oulu “Karpat”.

Batņa 14 minūtēs un 50 sekundēs izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja piecos no 15 (33,33%) iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs šosezon 18 spēlēs izcēlies ar septiņiem vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” ar 28 punktiem 18 mačos ieņem astoto vietu līgā.

Batņas klubam šī bija pēdējā spēle pirms novembrī paredzētā izlašu pārtraukuma. Nākamo spēli “Jukurit” aizvadīs vien 16. novembrī, kad savā laukumā uzņems latviešu aizsarga Mika Tumānova pārstāvēto Jiveskiles “JYP”.

Tumānova pārstāvētā “JYP” pēdējā mačā pirms novembra pauzes savā laukumā ar 1:4 (1:3, 0:0, 0:1) atzina Lahti “Pelicans” pārākumu.

Latvijas aizsargs sev atvēlētājās četrās minūtēs un 42 sekundēs atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Tumānovs šosezon “JYP” rindās devies laukumā 13 spēlēs, kurās palicis bez punktiem. Tāpat aizsargs šosezon piedalījies arī trīs spēlēs Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis), kurā atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“JYP” ar 31 punktu 18 mačos ieņem piekto vietu līgā.

Tumānova klubam nākamā spēle paredzēta 15. novembrī pret Helsinku “IFK”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga