Batņam neveiksmīga spēle Somijā

Ceturto zaudējumu Somijas hokeja līgas (Liiga) jaunajā sezonā šovakar piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli ”Jukurit”.

Latviešu uzbrucēja pārstāvētā ”Jukurit” izbraukumā ar 1:4 (1:0, 0:1, 0:3) piekāpās Somijas aizvadītās sezonas čempionei Tamperes ”Tappara”. Viesi 17. minūtē atklāja mača rezultātu, bet turpinājumā ”Tappara” guva četrus bezatbildes vārtus.

Batņa laukumā pavadīja desmit minūtes un 35 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes (pretinieki latviešu hokejista noraidījuma laikā guva vārtus), uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, un ieguva negatīvu lietderības koeficientu (-1).

Latvijas izlases uzbrucējs sešās spēlēs šosezon ir atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Nākamais mačs ”Jukurit” paredzēts 27. septembrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga