Batņam divi punkti ”Jukurit” uzvarā, Tumānovam pirmais punkts ”JYP” kreklā (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Oskars Batņa šovakar izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm Somijas hokeja līgā (Liiga). Tikmēr pirmo rezultativitātes punktu Somijas spēcīgākajā līgā nopelnīja aizsargs Miks Tumānovs.

Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” viesos ar 6:3 (2:2, 3:0, 1:1) apspēlēja aizsarga Mika Tumānova pārstāvēto Jiveskilas “JYP” un pārtrauca sešu zaudējumu sēriju.

Latvijas uzbrucējs 25. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Jukurit” trešajā vārtu guvumā, bet 52. minūtē izcēlās ar rezultatīvu piespēli arī komandas pēdējos vārtos.

Batņa 18 minūtēs un sešās sekundēs izdarīja piecus(!!!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja četros no sešiem (66,67%) iemetieniem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 54 spēlēs guvis 18 vārtus un izdarījis 16 rezultatīvas piespēles.

Savukārt Tumānovs piektajā minūtē asistēja “JYP” pirmajā vārtu guvumā.

Tumānovs 13 minūtēs un 32 sekundēs ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargam šis bija pirmais punkts “JYP” rindās 42 aizvadītajās spēlēs.

“Jukurit” ar 94 punktiem 55 mačos ieņem ceturto vietu līgā, bet “JYP” ar 67 punktiem 54 spēlēs ierindojas 13. pozīcijā 15 komandu konkurencē.

Batņas klubs nākamo spēli aizvadīs 1. martā, plkst. 18:30 izbraukumā tiekoties ar Lāpēnrantas “SaiPa”. Savukārt Tumānova komanda 1. martā, plkst. 18:30, savā laukumā uzņems Tamperes “Ilves”.

Savukārt aizsarga Artūra Andžāna pārstāvētā Hamēnlinnas “HPK” mājās ar 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) piekāpās Lahti “Pelicans”.

Andžāns uz ledus pavadīja 21 minūti, reizi metot pa vārtiem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Aizsargs četrās aizvadītajās spēlēs “HPK” rindās palicis bez punktiem.

“HPK” ar 55 punktiem 53 mačos ieņem priekšpēdējo, 14. vietu līgā. Nākamo spēli Andžāna klubs aizvadīs 28. februārī, plkst. 18:30 viesojoties pie Raumas “Lukko”.