Batņam divas piespēles graujošā uzvarā pār Tumānova klubu (VIDEO)

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda viesos ar rezultātu 6:0 (2:0, 0:0, 4:0) uzvarēja aizsarga Mika Tumānova Jiveskiles “JYP” vienību.

Batņa šajā spēlē uz ledus atradās 14 minūtes un 47 sekundes, atdeva divas rezuzltatīvas piespēles, divreiz meta pa pretinieku vārtiem un uzvarēja 50% iemetienu. Hokejists laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmo piespēli uzbrucējs nopelnīja pirmā perioda 16. minūtē, vairākumā piespēlējot Pekam Jormakam, kurš atklāja mača rezultātu. Jāpiemin, ka šo noraidījumu “JYP” rindās nopelnīja Miks Tumānovs.

Ar otro piespēli hokejists atzīmējās vien 30 sekundes vēlāk, kad Niko Hūhtanens panāca 2:0 “Jukurit” labā.

Batņa šosezon 38 mačos ticis pie 11 vārtu guvumiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” ar 67 punktiem 39 spēlēs ieņem ceturto vietu turnīra tabulā.

Nākamā cīņa Mikeli vienībai paredzēta 18. janvārī viesos plkst. 18:30 pret Raumas “Lukko” komandu.

Tumānovs šajā spēlē laukumā atradās astoņas minūtes un sešas sekundes, nopelnīja divas soda minūtes, pa vārtiem nemeta un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tumānovs šosezon 27 “Liiga” spēlēs pie punktiem nav ticis. Deviņos mačos ar Somijas otrās līgas (Mestis) klubu Kuopio “KalPa” hokejists izcēlies ar trim vārtiem un sešām piespēlēm.

“JYP” ar 46 punktiem 38 cīņās ierindojas priekšpēdējā, 14. pozīcijā līgā. Komanda piedzīvojusi deviņus zaudējumus pēc kārtas.

Nākamais mačs Tumānova klubam paredzēts 17. janvārī viesos plkst. 18:30 pret Tamperes “Tappara” vienību.