Batņam ceturtie vārti šosezon, “Jukurit” piedzīvo zaudējumu (VIDEO)

Šovakar Somijas augstākās hokeja līgas (Liiga) mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda ar rezultātu 2:4 (0:2, 0:1, 2:1) viesos piekāpās Turku “TPS” vienībai.

Batņa šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un desmit sekundes, guva vārtus, sešas reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau pirmā perioda 44. sekundē “TPS” kluba uzbrucējs Skots Kosmačuks vairākumā atklāja mača rezultātu, bet 14. minūtē Tēmu Hivihalme dubultoja mājinieku pārsvaru.

Otrās trešdaļas 18. minūtē Vili Munkī palielināja Turku vienības pārsvaru līdz trim ripām.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Oskars Batņa vienus vārtus atguva, bet desmitajā minūtē Peka Jormaka vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā perioda 14. minūtē Vili Munkī atjaunoja “TPS” divu vārtu priekšrocību un Batņas klubs piedzīvoja zaudējumu.

Franss Tuohimā pirms nomaiņas atvairīja divus no trim “TPS” metieniem, bet Karoluss Kārlehto tika galā ar deviņiem no 11 atlikušajiem raidījumiem. Ētū Antila apstādināja 24 no 26 “Jukurit” metieniem.

Batņa šosezon 38 spēlēs izcēlies ar četriem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” komanda šajā sezonā 38 spēlēs nopelnījusi 53 punktus un ierindojas astotajā vietā Somijas līgā.