Batņa uguņo, “Jukurit” atklāj sezonu ar uzvaru (VIDEO)

Šovakar Somijas augstākās hokeja līgas (Liiga) mačā Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) mājās uzveica Kouvolas “KooKoo” vienību.

Batņa šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 44 sekundes, guva divus vārtus, trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 66,7% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmos vārtus Batņa guva pirmā perioda 11. minūtē, atklājot mača rezultātu, bet ar otro precīzo metienu hokejists izcēlās pirmās trešdaļas 17. minūtē, panākot rezultātu 2:0.

Otrās trešdaļas noslēgumā “Jukurit” aizsargs Olivers Joakims Larsens palielināja mājinieku pārvaru līdz trim ripām.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Artu Ilomaki vienus vārtus atguva, bet Peka Jormaka 19. minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “KooKoo” vārtos.

Pēc spēles Latvijas izlases uzbrucējs arī tika atzīts par “Jukurit” labāko spēlētāju šajā mačā.

Markuss Rūsu atvairīja 19 no 20 “KooKoo” metieniem, bet Nika Maliks apstādināja 38 no 41 “Jukurit” raidījuma.

Nākamais mačs Batņas klubam paredzēts 16. septembrī mājās pret Mika Tumānova Jiveskiles “JYP” vienību.