Batņa turpina lielisko sezonas sākumu un izceļas ar kārtējiem vārtiem (VIDEO)

Šovakar Somijas augstākās hokeja līgas (Liiga) mačā Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda ar rezultātu 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:1) mājās pēcspēles metienos piekāpās Pori “Assat” vienību.

Batņa šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 31 sekundi, guva vārtus vārtus, piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Batņa ar precīzo metienu izcēlās 55 sekundes pirms pirmā perioda noslēguma, no vārtu priekšas vairākumā atklājot mača rezultātu.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Lassi Vanhatalo izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Lukass Nordsaters atjaunoja “Jukurit” pārsvaru, bet Lenni Hemēnaho 16. minūtē vēlreiz panāca neizšķirtu.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienos uzvaru viesiem nodrošināja Vils Grabers.

Markuss Rūsu atvairīja 27 no 29 “Assat” metieniem, bet Karoluss Kārlehto apstādināja 26 no 28 “Jukurit” raidījumiem.

Šosezon uzbrucējs četrās cīņās ticis pie pieciem precīziem metieniem, jau pārspējot pagājušosezon sasniegto rezultātu.

“Jukurit” ar četrās spēlēs iegūtiem astoņiem punktiem ierindojas piektajā vietā līgā.

Nākamais mačs Batņas klubam paredzēts 23. septembrī viesos pret Lahti “Pelicans” vienību.