Batņa turpina krāt punktus – šoreiz uzvaras vārti (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Oskars Batņa šovakar atkal izcēlās ar gūtiem vārtiem Somijas hokeja līgā (Liiga).

Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” otro dienu pēc kārtas tikās ar Lapenrantas “Saipa” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:0.

Atgādināsim, ka vakar abu komandu duelī “Jukurit” piekāpās pēcspēles metienos ar 2:3.

Batņa aizvadītajā mačā otrā perioda pēdējā minūtē guva savas komandas pirmos vārtus, kas izrādījās uzvaru nesošie.

Uzbrucējs laukumā pavadīja 19 minūtes, kuru laikā izdarīja septiņus metienus, nopelnīja noraidījumu, uzvarēja septiņus no desmit iemetieniem, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Uzbrucējs pēdējās septiņās spēlēs nopelnījis astoņus punktus (5+3). Šosezon 56 spēlēs Batņa guvis 20 vārtus un atdevis 16 piespēles.

Citā spēlē latviešu aizsarga Artūra Andžāna pārstāvētā Hāmenlinnas “HPK” savā laukumā ar 4:2 pārspēja Mika Tumānova Jiveskilas “JYP”.

Andžāns spēlei nebija pieteikts, savukārt Tumānovs spēlēja trešajā maiņā, 16 minūtēs izdarot divus metienus un nopelnot koeficientu “-2”.