Batņa sekmīgi cīnās iemetienu aplī, ”Jukurit” atgriež intrigu sērijā

Otro uzvaru pēc kārtas Somijas hokeja līgas (Liiga) Play-off šovakar izcīnīja Latvijas uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit”, kas piektajā ceturtdaļfināla spēlē viesos ar 3:2 (0:1, 3:0, 0:1) pārspēja Oulu “Karpat” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-3.

Mājinieki 12 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām izvirzījās vadībā, bet “Jukurit”, gūstot trīs vārtus laika posmā no 22. līdz 32. minūtei, panāca uz tablo 3:1. Lai gan “Karpat” trešā perioda vidū samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, viesi nosargāja uzvaru.

Batņa 16 minūtēs un 14 sekundēs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja sešos no 11 (54,5%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 59 spēlēs izcēlās ar 20 precīziem metieniem un 18 rezultatīvām piespēlēm, bet piecos Play-off mačos atzīmējies ar diviem (0+2) punktiem. Abus rezultativitātes punktus Batņa nopelnīja iepriekšējā spēlē.

Sērijas sestais mačs paredzēts 30. martā, plkst. 17:00. Tas tiks aizvadīts “Jukurit” laukumā.

Autors: Rainers Rogs