Batņam lielisks sniegums, ”Jukurit” izcīna pirmo uzvaru Play-off (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Oskars Batņa šovakar izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm Somijas hokeja līgas (Liiga) ceturtajā ceturtdaļfināla spēlē, palīdzot Mikeli “Jukurit” mājās ar 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) pieveikt Oulu “Karpat” un izcīnīt pirmo uzvaru sērijā.

“Jukurit” sērijā atrodas iedzinējas lomā ar 1-3. Sērija norisināsies līdz kādas komandas četrām uzvarām.

Batņa 32. minūtē asistēja “Jukurit” trešajā vārtu guvumā, bet pamatlaika pēdējā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atzīmējās ar rezultatīvu piespēli arī komandas pēdējos vārtos.

Latvijas hokejists uz ledus pavadīja 20 minūtes un 17 sekundes, izpildot piecus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarot piecos no astoņiem (62,5%) iemetieniem, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 59 spēlēs izcēlās ar 20 precīziem metieniem un 18 rezultatīvām piespēlēm, bet četros Play-off mačos atzīmējies ar diviem (0+2) punktiem.

Sērijas piektā spēle paredzēta 28. martā, plkst. 18:30. Tā notiks Oulu.