Batņa rezultatīvs svarīgā “Jukurit” uzvarā (VIDEO)

Šovakar Somijas augstākās hokeja līgas (Liiga) mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:0, 1:0) viesos uzveica Raumas “Lukko” vienību.

Batņa šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 22 sekundes, atdeva rezultatīvu piespēli, uzvarēja 25% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Latvijas izlases uzbrucējs ar rezultatīvu piespēli izcēlās otrā perioda 25. sekundē, kad “Jukurit” aizsargs Olivers Joakims Larsens atklāja mača rezultātu.

Markuss Rūsu atvairīja 20 no 21 “Lukko” metiena, bet Artjoms Zagiduļins apstādināja 13 no 15 “Jukurit” raidījumiem.

Batņa šosezon 56 spēlēs izcēlies ar četriem vārtu guvumiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” komanda šajā sezonā 59 spēlēs nopelnījusi 80 punktus un ierindojas desmitajā vietā Somijas līgā.

Desmitās vietas klubs spēlēs astotdaļfinālā pret septītās vietas komandu. Šobrīd “Jukurit” ir viena punkta pārsvars pār Kouvulas “KooKoo” un Hamenlinas “HPK” vienībām, kas aizvadījušas 58 spēles.

Nākamais mačs, kas būs pēdējais regulārajā sezonā, Batņas klubam paredzēts 11. martā plkst. 17:00 viesos pret Oulu “Karpat” vienību.