Batņa rezultatīvs otrajā spēlē pēc kārtas, Freibergam liels spēles laiks

Čehijas Ekstralīgā šovakar Latvijas aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” izbraukumā ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Mlada Boleslav”.

Batņa 12. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Mountfield” vienīgajos vārtos. Uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes un 49 sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu metienu, uzvarot deviņos no 14 (64%) iemetieniem un pabeidzot spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Freibergs 20 minūtēs un 18 sekundēs (trešais lielākais spēles laiks komandā) divreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, bloķēja divus metienus, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Šosezon Batņa desmit spēlēs ticis pie diviem (1+1) punktiem, bet Freibergs desmit mačos guvis divus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“Mountfield” ar deviņiem punktiem desmit spēlēs ierindojas 12. vietā 14 komandu konkurencē.

Nākamo maču latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 13. oktobrī, plkst. 17:00 savā laukumā uzņemot Česke Budejovices “Motor”.