Batņa rezultatīvs “Jukurit” zaudējumā, Vītols rezervē “JYP” uzvarā (VIDEO)

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda viesos ar rezultātu 5:6 (2:0, 1:3, 2:3) piekāpās Tamperes “Ilves” vienībai.

Latvijas uzbrucējs šajā spēlē uz ledus atradās 17 minūtes un desmit sekundes, kurās izcēlās ar rezultatīvu piespēli, piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja 58,3% iemetienu. Hokejists laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Batņa šosezon 22 mačos ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm, bet “Jukurit” ar 34 punktiem 22 spēlēs ieņem sesto vietu turnīra tabulā.

Nākamā cīņa Mikeli vienībai paredzēta 25. oktobrī mājās plkst. 17:00 pret Tamperes “Ilves”.

Citā mačā Latvijas vārtsarga Ērika Vītola pārstāvētā Jiveskiles “JYP” komanda viesos ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) apspēlēja Kuopio “KalPa” vienību.

Vītols šo spēli vēroja no rezervistu soliņa.

Šosezon vārtsargs “Liiga” nav spēlējis, bet Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) kluba Keurū “KeuPa” rindās Vītols 11 mačos apstādinājis 89,5% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,66 ripas.

“JYP” ar 34 punktiem 21 cīņā ierindojas septītajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Vītola klubam paredzēts 24. novembrī mājās plkst. 18:30 pret Kuopio “KalPa” vienību.