Batņa pārtrauc “sauso” sēriju un atgriežas uz punktu takas

Somijas hokeja līgas (Liiga) spēlē Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” mājās ar 6:2 (1:2, 1:0, 4:0) uzveica Turku “TPS”.

Šodien ziņojām, ka Batņa iedzīvojies savainojumā un novembrī nevarēs palīdzēt Latvijas izlasei spēlēs pret Franciju, taču uz šo maču tika iekļauts pieteikumā.

Trešā perioda 5. minūtē Batņa rezultatīvi piespēlēja Danielam Makijaho, kurš panāca 4:2. Astoņas minūtes vēlāk latviešu uzbrucējs guva vārtus, panākot 5:2.

Batņa nospēlētajās 15:33 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+2” un uzvarēja četrus no 12 iemetieniem.

Jāpiebilst, ka šajā spēlē Batņa pārtrauca savu deviņu spēļu ilgo bezpunktu sēriju.

Batņa šosezon 17 mačos ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” ar 25 punktiem 17 spēlēs ieņem 9. vietu turnīra tabulā.

Nākamā cīņa Mikeli vienībai paredzēta 4. novembrī mājās pret Oulu “Karpat”.