Site icon Hokeja ziņas

Batņa lielisks iemetienos, ”Jukurit” gūst vārtus pamatlaika pēdējā sekundē

Oskars Batņa, hokejazinas.com

Oskars Batņa | Foto: Mikeli "Jukurit"

Trešo zaudējumu pēdējās četrās spēlēs Somijas hokeja līgā (Liiga) šovakar piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli ”Jukurit”, kas viesos ar 2:3 (0:1, 1:0, 1:2) piekāpās Kouvolas ”KooKoo”.

Mājinieki astotajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atklāja mača rezultātu, bet ”Jukurit” pamatlaika vidū ar gūtiem vārtiem vairākumā panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Laika posmā no 44 līdz 58. minūtei ”KooKoo” guva divus vārtus un panāca 3:1. Sekundi līdz pamatlaika beigām viesiem izdevās vienus vārtus atgūt (2:3), taču tas bija vājš mierinājums.

Batņa laukumā pavadīja 12 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja trijos no trim (100%) iemetienos un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Latviešu uzbrucējs šosezon 40 spēlēs Somijas čempionātā ir nopelnījis desmit (4+6) punktus.

”Jukurit” ar 56 punktiem 40 mačos saglabā astoto vietu līgā.