Batņa lielisks iemetienos, ”Jukurit” gūst vārtus pamatlaika pēdējā sekundē

Trešo zaudējumu pēdējās četrās spēlēs Somijas hokeja līgā (Liiga) šovakar piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli ”Jukurit”, kas viesos ar 2:3 (0:1, 1:0, 1:2) piekāpās Kouvolas ”KooKoo”.

Mājinieki astotajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atklāja mača rezultātu, bet ”Jukurit” pamatlaika vidū ar gūtiem vārtiem vairākumā panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Laika posmā no 44 līdz 58. minūtei ”KooKoo” guva divus vārtus un panāca 3:1. Sekundi līdz pamatlaika beigām viesiem izdevās vienus vārtus atgūt (2:3), taču tas bija vājš mierinājums.

Batņa laukumā pavadīja 12 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja trijos no trim (100%) iemetienos un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Latviešu uzbrucējs šosezon 40 spēlēs Somijas čempionātā ir nopelnījis desmit (4+6) punktus.

”Jukurit” ar 56 punktiem 40 mačos saglabā astoto vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga