Batņa jubilejas spēlē sevi un “Jukurit” neiepriecina

Somijas hokeja līgā (Liiga) šodien notika divas spēles un vienā no tām laukumā devās Latvijas hokejista Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda.

“Jukurit” hokejisti izbraukumā tikās ar Oulu “Karpat” komandu un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:5.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Oskars Batņa šodien aizvada savu 100. spēli Somijas čempionātā. Šosezon Batņa 11 spēlēs sakrājis deviņus (6+3) punktus.

Batņa aizvadītajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā, laukumā pavadot 13 minūtes un 48 sekundes. Šajā laikā uzbrucējs veica četrus metienus pa vārtiem.

“Karpat” hokejisti pirmajā periodā guva divus vārtus, otrajā panāca 4:0, bet mača pēdējā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem.

“Jukurit” komanda ar 16 punktiem ieņem 11. vietu čempionātā, savukārt “Karpat” ar 21 punktu atrodas 6. pozīcijā.

Citā mačā Pori “Assat” savā laukumā tikās ar Helsinku “IFK” un izcīnīja panākumu ar rezultātu 4:3.