Batņa izrēķinās ar pretinieku aizsargu un gūst elegantus vārtus, Tumānovam ”+1” (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Oskars Batņa šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Somijas hokeja līgā (Liiga).

Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” izbraukumā ar 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) pārspēja Kuopio “KalPa” un svinēja sesto panākumu pēc kārtas.

Latvijas hokejists 42. minūtē guva “Jukurit” ceturtos vārtus un atjaunoja viesiem divu ripu pārsvaru.

Batņa laukumā pavadīja 14 minūtes un astoņas sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, zaudējot divos no diviem iemetieniem, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs šosezon 42 spēlēs izcēlies ar 14 precīziem metieniem un 11 rezultatīvām piespēlēm. Pēdējās 11 spēlēs Batņa sakrājis 12 (5+7) punktus.

“Jukurit” ar 78 punktiem 43 mačos ieņem trešo vietu līgā.

Rītvakar, plkst. 17:00, abas komandas tiksies atkārtoti.

Tikmēr aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles “JYP” izbraukumā ar 6:5 (0:2, 6:2, 0:1) uzveica Vāsas “Sport”. Interesanti, ka viesi visas sešas(!!!) ripas iemeta otrajā trešdaļā.

Tumānovs 17 minūtēs un deviņās sekundēs (otrais lielākais spēles laiks sezonā) trīsreiz meta pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs šosezon 32 spēlēs “JYP” sastāvā palicis bez punktiem, bet deviņos mačos Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) Keurū “KeuPa” rindās atzīmējies ar trīs precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“JYP” ar 56 punktiem 43 spēlēs ierindojas 13. pozīcijā 15 komandu konkurencē.

Tumānova pārstāvētā komanda nākamo maču aizvadīs jau rītvakar, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot Lahti “Pelicans”.