Batņa izceļas ar vārtiem un piespēli, “Jukurit” piedzīvo neveiksmi (VIDEO)

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda viesos ar rezultātu 3:5 (2:2, 0:3, 1:0) piekāpās Vāsas “Sport” vienībai.

Batņa šajā spēlē uz ledus atradās 15 minūtes un astoņas sekundes, guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja abus iemetienus, kuros piedalījās, kā arī atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Batņa šosezon 50 mačos ticis pie 16 vārtu guvumiem un 14 rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” ar 91 punktu 51 spēlē ieņem trešo vietu turnīra tabulā, bet “Sport” ar 66 punktiem 50 cīņās ieņem 12. pozīciju līgā.

Nākamais mačs Mikeli vienībai paredzēts 16. februārī mājās plkst. 18:30 pret Helsinku “IFK” komandu.