Batņa gūst pirmos vārtus sezonā un izrauj ”Jukurit” uzvaru (VIDEO)

Oskars Batņa, hokejazinas.com

Oskars Batņa | Foto: Mikeli "Jukurit"

Latvijas izlases uzbrucējs Oskars Batņa šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Somijas hokeja līgā (Liiga) Mikeli ”Jukurit” uzvarā.

Batņas pārstāvētā ”Jukurit” mājās ar 5:3 (0:0, 1:1, 4:2) pieveica Turku TPS un pārtrauca divu zaudējumu sēriju.

Latviešu uzbrucējs 54. minūtē guva komandas uzvaras vārtus, tobrīd panākot 4:3. Batņam šis bija pirmais vārtu guvums sezonā. Šosezon 19 mačos Latvijas izlases hokejists ir nopelnījis četrus (1+3) punktus.

Batņa laukumā pavadīja 13 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Ar 19 spēlēs izcīnītiem 26 punktiem ”Jukurit” ieņem 11. vietu Somijas čempionāta kopvērtējumā 15 komandu konkurencē.