Batņa gūst pirmos vārtus sezonā un izrauj ”Jukurit” uzvaru (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Oskars Batņa šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Somijas hokeja līgā (Liiga) Mikeli ”Jukurit” uzvarā.

Batņas pārstāvētā ”Jukurit” mājās ar 5:3 (0:0, 1:1, 4:2) pieveica Turku TPS un pārtrauca divu zaudējumu sēriju.

Latviešu uzbrucējs 54. minūtē guva komandas uzvaras vārtus, tobrīd panākot 4:3. Batņam šis bija pirmais vārtu guvums sezonā. Šosezon 19 mačos Latvijas izlases hokejists ir nopelnījis četrus (1+3) punktus.

Batņa laukumā pavadīja 13 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Ar 19 spēlēs izcīnītiem 26 punktiem ”Jukurit” ieņem 11. vietu Somijas čempionāta kopvērtējumā 15 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga