Balinskis turpina krāt punktus Čehijā, Cibuļskim spēles laiks teju 24 minūtes

Čehijas Ekstralīgā norisinājās spēles vairāku Latvijas hokejistu pārstāvētajām komandām.

Uvja Jāņa Balinska pārstāvētā Liberecas “Bili Tygri” ar 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) atzina Kārļa Čukstes Tršinecas “Ocelari” pārākumu.

Balinskis atzīmējās ar rezultatīvu piespēli vienīgajos “Bili Tygri” vārtos.

Balinskis nospēlētajās 20:28 minūtēs veica vienu metienu pa vārtiem un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Čukste noslēdza maču ar pozitīvu lietderību “+1”, uz laukuma pavadot 16:11 minūtes.

Šosezon Balinskis 18 mačos sakrājis 15 (7+8) punktus. Čukstes kontā vieni vārti un viena piespēle 18 spēlēs.

Vitkovices “Ridera” ar Robertu Bukartu sastāvā apspēlēja “HC Olomouc” ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0). Bukarts sev atvēlētajās 19:12 minūtēs divreiz meta pa vārtiem.

Šosezon latvietis 20 spēlēs sakrājis 16 (6+10) punktus.

Citā spēlē trīs Latvijas aizsargu – Ralfa Freiberga, Jāņa Jaka un Kristapa Zīles – pārstāvētā Litvinovas “Verva” ar 0:3 (0:0, 0:0, 0:3) atzina Hradeckrāloves “Mountfield” pārākumu.

Freibergs 10:15 minūtēs uz ledus bloķēja vienu metienu. Šosezon 11 spēlēs viņš atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Zīle uz ledus atradās teju 20 minūtes, kuru laikā veica un bloķēja pa vienam metienam. 20 mačos Zīle sakrājis 11 (2+9) punktus. Savukārt, Jaks nospēlētajā 21 minūtē un 41 sekundē vienreiz meta pa vārtiem un noslēdza spēli ar negatīvu lietderību “-2”. Jaks šosezon 20 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Visbeidzot, Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska pārstāvētā Kladno “Rytiri” ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1) papildlaikā atzina Māra Bičevska pārstāvētās “Mlada Boleslav” pārākumu. Latvieši pie punktiem netika.

Bičevskis 12:51 minūtēs divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja vienu no deviņiem iemetieniem. Cibuļskis nospēlētajās 23:38 minūtēs veica vienu metienu pa vārtiem un noslēdza cīņu ar “-1”, taču Sotnieks 18:33 minūtēs bloķēja trīs pretinieku metienus, kā arī vienreiz apdraudēja sāncenšu vārtus.