Balinskis rezultatīvs zaudējumā, Čukstem pārliecinoša uzvara Winter Classic mačā (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Čehijas Ekstralīgā, taču viņa rezultatīvais sniegums neglāba komandu no zaudējuma.

Balinska pārstāvētā Liberecas ”Bili Tygri” mājās ar 3:4 (1:1, 1:2, 1:1) piekāpās Pardubices ”Dynamo”.

Latvijas izlases aizsargs 48. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas trešajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Bili Tygri”  tobrīd uz tablo panākt 3:3.

Balinskis laukumā pavadīja 19 minūtes un 21 sekundi, izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietojot divus spēka paņēmienus un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latviešu aizsargs šosezon 35 spēlēs ir nopelnījis 24 (9+15) punktus.

Īpašu maču aizvadīja aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari”, kas Winter Classic ietvaros Bratislavā ar 6:1 (1:0, 3:0, 2:1) sagrāva Brno ”Kometa”.

Čukste 17 minūtēs un 15 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Kladno ”Rytiri”, spēlējot bez Kristapa Sotnieka, izbraukumā ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pārspēja uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvēto Vitkovices ”Ridera”.

Cibuļskis nospēlēto 21 minūtes un deviņu sekunžu laikā bloķēja četrus pretinieku metienus, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Bukarts uz ledus pavadītajās 20 minūtēs un 44 sekundēs divreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Aizsargu Kristapa Zīles un Ralfa Freiberga pārstāvētā Litvīnovas ”Verva”, iztiekot bez aizsarga Jāņa Jaka palīdzības, viesos ar 1:4 (1:0, 2:0, 2:0) atzina Pilzenes ”Škoda” pārākumu.

Freibergs laukumā pavadīja 21 minūti un 17 sekundes, divreiz metot pa vārtiem, bloķējot vienu pretinieku metienu, izpildot vienu spēka paņēmienu un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Zīle nospēlēja 19 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, saņēma divas soda minūtes un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Zaudējumu piedzīvoja arī Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Česke Budejovices ”Motor”, kas mājās ar 2:4 (0:2, 2:1, 0:1) piekāpās Karlovi Vari ”Energie”.

Bindulis 18 minūtēs un 13 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt Dzierkals uz ledus pavadīto 17 ar pusi minūšu laikā trīs reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Tikmēr ”Mlada Boleslav”, spēlējot bez uzbrucēja Māra Bičevska, savā laukumā papildlaikā ar 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) apspēlēja Hradeckrāloves ”Mountfield”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga