Balinskim kārtējā piespēle, Bičevskim sezona beigusies (VIDEO)

Šovakar ceturtajā Čehijas Ekstralīgas astotdaļfināla mačā Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas “Bili Tygri” komanda ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās Plzeņas “Škoda” vienībai.

Balinskis šajā spēlē uz ledus pavadīja 25 minūtes un 18 sekundes, nopelnīja rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šajā regulārajā sezonā Balinskis aizvadīja 51 spēli, kurās guva 11 vārtus un atdeva 24 rezultatīvas piespēles. Četrās Play-off cīņās hokejistam četras piespēles.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2. Nākamās spēles uzvarētājs iekļūs ceturtdaļfinālā un cīnīsies pret Hradeckrāloves “Mountfield” vienību.

Citā mačā Māra Bičevska “Mlada Boleslav” ar rezultātu 1:5  (0:2, 0:2, 1:1) mājās piedzīvoja zaudējumu Brno “Kometa” klubam un izstājās no Čehijas Ekstralīgas Play-off.

Bičevskim 16 minūtēs un divās sekundēs trīs metieni pa vārtiem, viens spēka paņēmiens, 59% uzvarētu iemetienu un negatīvs lietderības koeficients “-3”.

Šajā sezonā Bičevskim 47 mačos astoņi punkti (1+7). Četrās Play-off spēlēs uzbrucējam viens vārtu guvums.

Brno “Kometa” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 3-1.