Balinskim divi punkti uzvarā pār Bičevski, rezultatīvs arī Bukarts (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šovakar atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Čehijas Ekstralīgā mačā pret uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvēto “Mlada Boleslav”. Tikmēr citā spēlē rezultatīvs bija arī uzbrucējs Roberts Bukarts.

Balinska pārstāvētā Liberecas ”Bili Tygri”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 4:3 (2:0, 1:3, 0:0, 1:0) uzveica Bičevska pārstāvēto klubu.

Latviešu aizsargs 55. minūtē asistēja komandas trešajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Bili Tygri” tobrīd panākt 3:1, bet pagarinājumā izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas uzvaras vārtu guvumā.

Balinskis laukumā pavadīja 25 minūtes un 18 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases aizsargs šosezon 42 spēlēs ir nopelnījis 28 (10+18) punktus.

Savukārt Bičevskis 14 minūšu un 41 sekundes laikā uzvarēja četros no 13 (31%) iemetieniem. Arī viņš laukumu pameta ar neitrālu lietderību.

Uzbrucēja Roberta Bukarta rezultatīvā piespēle neglāba Vitkovices ”Ridera” no zaudējuma mājās ar 3:4 (0:1, 3:1, 0:2) mačā pret Prāgas ”Sparta”.

Latviešu uzbrucējs 29. minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai panākt uz tablo 1:1.

Bukarts nospēlēja 19 minūtes un 36 sekundes, divas reizes apdraudot sāncenšu cietoksni un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs 44 mačos ir nopelnījis 40 (20+20) punktus.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja arī aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari”, kas izbraukumā ar 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) atzina Brno ”Kometa” pārākumu.

Čukste 16 minūšu un 44 sekunžu laikā reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja četras soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga