Balinskim 20. punkts AHL, “Checkers” atspēlējas no 1:3 un uzvar (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Šārlotas “Checkers” mājās ar rezultātu 4:3 (1:2, 2:1, 1:0) apspēlēja Springfīldas “Thunderbirds” vienību.

Balinskis šajā mačā atdeva rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jāpiemin, ka otrās trešdaļas vidū “Checkers” atradās iedzinējos ar rezultātu 1:3, taču perioda noslēgumā rezultāts jau bija neizšķirts – 3:3. Trešajā mača nogrieznī Šārlotas klubs arī nodrošināja uzvaru spēlē. Balinskis pedalījās otrajā “Checkers” vārtu guvumā.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Floridas “Panthers” rindās Balinskis 18 cīņās izcēlies ar vieniem vārtiem un vienu piespēli, bet 34 AHL spēlēs hokejists nopelnījis trīs precīzus metienus un 17 rezultatīvas piespēles.

“Checkers” ar 68 punktiem 59 mačos ierindojas ceturtajā vietā Atlantijas divīzijā.

Balinska klubs turpinās sezonu 17. martā plkst. 19:00 pēc Latvijas laika mājās pret Springfīldas “Thunderbirds” komandu.